Opublikowane przez data:

Akcja Zima 2020 w Spółdzielczym Domu Kultury

Akcja Zima 2020 w Spółdzielczym Domu Kultury

Poniedziałek (13.01)
Półkoloniści wspaniale bawili się w sali zabaw na ul. Ksawerowskiej. Jest to miejsce szczególnie przyjazne naszym dzieciom. Czują się tam wyśmienicie i zawsze chętnie wracają do „Urwisowa”.

Wtorek (14.01)
Wyjazd do łódzkiej Sukcesji, w której znajduje się wyśmienita kręgielnia pn.: „Król Kul”. W dzieciach odezwała się nuta rywalizacji. Z wypiekami na twarzach i ogromnym zaangażowaniem toczyli kule i zbijali kręgle. Jeszcze w drodze powrotnej do placówki toczyły się dyskusje o wynikach i sukcesach, które dzieci osiągnęły.

Środa (15.01)
Basen w Tuszynie i wodne szaleństwa pod czujnym okiem wychowawców i ratowników. Zawsze i wszędzie będziemy polecać kąpielisko „Oceanik” – bo warto.

Czwartek (16.01)
„Zabawa Park” w Łodzi, czyli 3 w 1. Wielopoziomowe labirynty, baseny z piłeczkami, dmuchańce i trampoliny pod jednym dachem. Czyli wszystko to, co nasze „tygryski” lubią najbardziej. Ruch, zabawa i rozładowanie emocji.

Piątek (17.01)
Skorzystaliśmy z zaproszenia na bardzo ciekawe zajęcia warsztatowe w Muzeum Miasta Pabianic.”Raz na ludowo” to nazwa wystawy ale i zajęć plastycznych, więc najpierw obejrzeliśmy sobie ludowe cudeńka, a potem podobne stworzyliśmy sami. Później odwiedziliśmy najlepsze kino w mieście – „TOMI” i obejrzeliśmy prześmieszną komedię animowaną pt.: „Urwis”.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! Call Now Button
Na górę strony