Opublikowane przez data:

Ferie w Baraku – 2014

Ferie, ferie i po feriach… szkoda.
Chcąc zintegrować uczestników ferii zorganizowaliśmy zabawę o tolerancji „Ćwierćland”. Cztery jednokolorowe państwa, mające własne prawo, kodeks przyjaźni, piosenkę i taniec narodowy stworzyły na koniec jedno wspólne państw.

Podczas tegorocznych ferii odwiedziliśmy Muzeum SEMAFOR, gdzie obejrzeliśmy najnowsze produkcje animacji. Dzieci mogły zapoznać się z trudnościami wynikającymi z realizacji filmów animowanych, a także uczestniczyły w realizacji przykładowej 1 minuty filmu, na którą wykonały 24 zdjęcia.

Duch rywalizacji pojawił się podczas wizyty w Manufakturze, gdzie dzieci uczestniczyły w grze strategicznej LASER GAME” oraz w Kręgielni.

Odprężyliśmy się zaś na basenie w Tuszynie oraz w pabianickim kinie Tomi, gdzie widzieliśmy film „Robaczki z zaginionej doliny” oraz „Królową Śniegu” w 3D.

Tegoroczne ferie zakończyliśmy niespodzianką, jaką tym razem była zabawa karnawałowa. Dzieci pięknie się poprzebierały. Były konkursy: na najciekszawszy strój, na najlepsze wykonanie piosenki z karaoke oraz tańca (zumba, gangamstyle).

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! Call Now Button
Na górę strony