Opublikowane przez data:

Gorrrący tydzień w Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w dniach 2-8 listopada

Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa czwarty rok z rzędu organizuje „Gorrrący tydzień”, czyli siedmiodniowe konsultacje dla mieszkańców dotyczące rozliczeń opłat za ogrzewanie.


Sposób obsługi zaproponowany w ramach „Gorrrącego Tygodnia” spotkał się z pozytywnym odbiorem mieszkańców, dlatego będzie on kontynuowany.

„Gorrrący tydzień” to 7 dni konsultacji, podczas których każdy z mieszkańców będzie mógł uzyskać komplet informacji o rozliczaniu kosztów ogrzewania. W dniach 2-8 listopada 2017 r. w siedzibie Spółdzielni i Biurze Obsługi Mieszkańców przy ul. Zamkowej 42-44, od poniedziałku do piątku w godz. 7-17 oraz w sobotę i niedzielę w godz. 10-14 czekać będą konsultanci, którzy wyjaśnią, jakie czynniki mają wpływ na wysokość rachunku za ogrzewanie. Oprócz ogólnie dostępnego punktu informacyjnego, zorganizowane zostaną także indywidualne konsultacje. Każdy chętny będzie mógł telefonicznie umówić się na wybraną przez siebie godzinę. Umawiane wcześniej spotkania mają przede wszystkim służyć osobom, które nie mogą lub nie chcą czekać w kolejce do konsultanta.

Szczegółowe informacje w tym temacie można uzyskać pod numerem 42 227 10 33. Indywidualne spotkania można umawiać pod numerem telefonu: 42 215 55 72.

By uzyskać więcej informacji na temat Gorrrącego tygodnia i zużycia ciepła kliknij tutaj.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Na górę strony