Opublikowane przez data:

Informacja dla wszystkich Mieszkańców Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej dotycząca rozliczenia ciepła za sezon grzewczy 2019/2020

Szanowni Państwo z uwagi na ograniczenia w pracy, które dotykają wszystkie przedsiębiorstwa w naszym kraju z przykrością informujemy, że z powodu wirusa SARS-CoV-2, który objął już swoim zasięgiem cały kraj w bieżącym roku nie będziemy organizowali „Gorącego tygodnia” w naszej Spółdzielni. Prosimy, apelujemy do Państwa abyście dla Waszego bezpieczeństwa, wszelkie sprawy w tym związane z rozliczeniem ciepła starali się załatwiać poprzez kontakt drogą telefoniczną lub za pośrednictwem korespondencji elektronicznej, czy też listownej.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż odczyty podzielników ciepła zostały dokonane w miesiącu lipcu 2020, czyli zgodnie z terminem, ale w firmie która dokonuje rozliczenia wystąpiły duże kadrowo-organizacyjne ograniczenia w pracy spowodowane oczywiście wirusem SARS-CoV-2, kwarantannami pracowników i zakażeniami. Dlatego same rozliczenia zostaną Państwu dostarczone najwcześniej w drugiej połowie listopada 2020.

Liczymy, iż zrozumieją Państwo powód opóźnienia, który w niczym nie zmienia żadnych wzajemnych rozliczeń Państwa z PSM i ZEC.
Żywimy nadzieję, że wirus pozwoli nam, pracownikom PSM dalej pracować i nie zdziesiątkuje nas, jak inne przedsiębiorstwa. Czego Państwu i Nam wszystkim życzymy.

Z życzeniami zdrowia,
Zarząd Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! Call Now Button
Na górę strony