Opublikowane przez data:

„Katarzynki” czyli zabawa taneczna z konkursami dla uczestniczek zajęć fitness w Spółdzielczym Domu Kultury

23 listopada, zamiast zajęć fitness, Panie ćwiczące w placówce bawiły się na imprezie katarzynkowej.


Oprócz tańców o zabójczym tempie były również konkursy. Najważniejszym z nich był wybór KRÓLOWEJ SAŁATEK. Każda z uczestniczek konkursu musiała przynieść, do ogólnej degustacji, własnoręcznie przygotowaną sałatkę. Panie spisały się nieprawdopodobnie! To co zapodały w salaterkach było niezwykle smaczne. Ale królowa może być tylko jedna – największą ilość punktów zdobyła Pani Barbara Łoboda.

Konkursem, który przyniósł najwięcej radości uczestniczkom zabawy było zajadanie kefiru w parach. Najważniejsza była prędkość, aby zadanie nie było zbyt łatwe, to Panie miały zawiązane oczy. Zdobywczynie pierwszego miejsca w nagrodę otrzymały całą paletę kefiru, którym podzieliły się z resztą fitnessek.

W konkursie „puzzle” fundatorem nagród było kino „Tomi”. Dziękujemy bardzo serdecznie!!! Aby zdobyć karnety na dowolnie wybrany film należało ułożyć plakat pocięty na drobne kawałki.

Uczestniczki „Katarzynek” stwierdziły, że niezwykle mile i bardzo intensywnie spędziły trzy godziny zabawy oraz że nie mogą się już doczekać imprezy karnawałowej.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Na górę strony