Opublikowane przez data:

Kolejne dwa tygodnie lipca prowadzonej w Spółdzielczym Domu Kultury Akcji Lato 2016

Kolejne tygodnie wakacji spędzamy równie ciekawie. W programie Akcji Lato 2016 prowadzonej w Spółdzielczym Domu Kultury PSM znalazły się: zajęcia w Miejskiej Bibliotece, Muzeum Kinematografii pn. „Plecak pełen przygód” i Akademii Budowania Klockami LEGO. Zabawa klockami LEGO pozwala rozwijać wyobraźnię u dzieci i daje wiele radości. LEGO inspiruje dzieci do realizowania własnych pomysłów.


Byliśmy również gośćmi Stacji Uzdatniania Wody „Zagajnikowa” Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Pabianicach i już wiemy skąd się bierze woda w kranach.

Liczna grupa dzieci uczestniczyła w lekcji pokazowej gry w golfa i grze terenowej prowadzonej przez pabianickich muzealników pn. „Czy leci z nami archeolog”. Wędrówka po pabianickim parku i praca z mapą, sprawiły dzieciakom nielada frajdę. Wszystkim uczestnikom udało się odnaleźć zaznaczone na mapie punkty i rozwiązać zadanie.

Wielu półkolonistów wybrało się do kina na film i pływalnię „Oceanik” w Tuszynie, aby czerpać przyjemność z pływania. Byliśmy również gośćmi Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach. Wizyta na policji rozpoczęła się pogadanką na temat bezpieczeństwa, a zakończyła się wspólnym zdjęciem przed radiowozem policyjnym.

Ogromną popularnością cieszył się wyjazd do Wytwórni Figur Woskowych. W muzeum figur czekała na nas plejada gwiazd: muzycy, aktorzy, postacie z popularnych bajek oraz wiele innych atrakcji. Każdy z uczestników mógł spełnić swoje marzenie, stając twarzą w twarz ze swoją ulubioną postacią. Co więcej, mógł śmiało dotykać figur oraz robić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Na górę strony