Opublikowane przez data:

Loteria Fantów i występy Solistów w ODK

Czas przedświąteczny to jeden z milszych momentów, na który czekamy przez cały rok. W tym wyjątkowym momencie zwalniamy tempa, zaczynamy uważniej rozglądać się wokół nas, stajemy się wrażliwsi na problemy innych ludzi. Znacznie częściej się uśmiechamy a nasz optymizm udziela się wszystkim dookoła.

Przykładem tego mogą być cotygodniowe spotkania Klubu Seniora „BRZOZA”.

21 listopada seniorzy zorganizowali Loterię Fantową, która zgromadziła pokaźną liczbę spółdzielców. W trakcie spotkania każdy miał możliwość wyciągnięcia szczęśliwego losu, który uprawniał go do odebrania wygranej. Wśród fantów znalazły się m.in. kosmetyki, ozdoby choinkowe czy słodycze. Po twarzach uczestników można było wyczytać, że zabawa była strzałem w dziesiątkę. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać do następnej loterii.

W iście świąteczny nastrój 5 grudnia wprowadzili nas soliści: Ryszard Grzelczak, Gabriela Gruszka, Alicja Wibig oraz Elżbieta Borkiewicz.

Z ust artystów uczestnicy spotkania usłyszeli m.in. utwory: „Nigdy nie widzisz moich łez”, „Czy zostaniesz moją żoną”, „Arrivederci, moja dziewczyno”, „Ty jesteś szczęściem mym”,„”Julia i ja”, „Daj mi miłość”, „Czarne oczy”, „Jedno jest niebo dla wszystkich”, „Taka nasza miłość”, „Za co cię kocham”.

Na zakończenie wielką niespodziankę i radość sprawił gościom nie kto inny tylko sam Święty Mikołaj, który postanowił tego dnia rozdać wszystkim słodycze. I jak tu go nie kochać 🙂

Święty nie zapomniał również o dzieciach i na zajęcia w sekcjach ODK stawił się osobiście ze słodyczami. W nagrodę za wzorowe zachowanie uczestnicy otrzymali czekoladę i mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z prawdziwym Świętym Mikołajem.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! Call Now Button
Na górę strony