Opublikowane przez data:

Ogłoszenie dla mieszkańców Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej z dnia 16.03.2020 r.

OGŁOSZENIE DLA MIESZKAŃCÓW

PABIANICKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

z dnia 16.03.2020 r.

Szanowni Mieszkańcy Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Informujemy, że w związku z § 8 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13.03.2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U.2020.433) oraz w związku z coraz liczniejszymi zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, wprowadza się od dnia 18.03.2020 r. do odwołania ww. stanu zagrożenia epidemicznego następujące zmiany i ograniczenia
w funkcjonowaniu Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej:

 1. Wszystkie Administracje, Biuro Obsługi Mieszkańców przy ul. Zamkowej 42 będą wykonywały swoje zadania w sposób ograniczający bezpośrednią obsługę Mieszkańców, pracując od poniedziałku do piątku w godz. od 700 do 1500.
 1. Pozostajemy do Państwa dyspozycji poprzez kontakt drogą telefoniczną oraz za pośrednictwem korespondencji elektronicznej bądź listownej. Niezbędne numery telefonów znajdują się na stronie internetowej Spółdzielni psm-pabianice.pl w zakładce „Kontakt” oraz w gablotach informacyjnych znajdujących się w każdej klatce schodowej.
 1. Zaplecze Techniczne będzie pracowało całą dobę 24 godziny przez 7 dni
  w tygodniu i usuwało awarie, których usunięcie jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania instalacji w budynkach np. zapchanie kanalizacji, rozszczelnienie instalacji wodnej lub c.o., brak energii elektrycznej, awaria wewnętrznej instalacji gazowej itp.
 1. W przypadku braku możliwości załatwienia sprawy telefonicznie czy mailowo,
  a bardzo poważna sytuacja życiowa będzie wymagała osobistej Państwa wizyty w Spółdzielni, będzie ona oczywiście możliwa, ale po uprzednim umówieniu wizyty – telefonicznie lub pocztą e-mail.
 1. Obsługa kasowa działa również w sposób ograniczony i dlatego prosimy
  o maksymalne wykorzystanie możliwości płatności elektronicznej.

W trosce o Państwa zdrowie apelujemy o rozsądne i odpowiedzialne podejście do panującej sytuacji i przestrzeganie zaleceń i procedur wprowadzonych przez władze miejskie i państwowe.

Zarząd i Kierownicy

Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! Call Now Button
Na górę strony