Opublikowane przez data:

Półkoloniści polecają

W trakcie naszych wypraw w różne ciekawe miejsca nie raz trafiamy na place zabaw, z których chętnie i z radością korzystamy.

W Pabianicach, do ulubionych przez młodych eSDeKowiczów miejsc należy plac w Lewitynie. Oprócz tego, że ma ciekawe urządzenia do zabawy, to posiada jeszcze jedną ogromną zaletę ( nie do przecenienia w tegoroczne upalne lato) – zbudowany jest wśród drzew i dzięki temu pięknie zacieniony.
Świetnie czujemy się na placu w Parku Słowackiego. Zawsze tam trafiamy po bajkowym seansie w kinie „Tomi” lub po przeciekawych zajęciach warsztatowych w Muzeum Miasta Pabianic.

Podobają nam się również łódzkie place zabaw, z których mamy okazję skorzystać, np. w Parku ks. Poniatowskiego lub na Stawach Jana.

Właśnie w Łodzi jest jeden plac o którym głośno było w prasie i w internecie. O którym słyszeliśmy, że jest rewelacyjny, funkcjonalny, z ciekawymi i wymyślnymi urządzeniami.
Dlatego, że dużo o nim słyszeliśmy, ale nikt z nas nie widział go na własne oczy, postanowiliśmy wybrać się pociągiem do miasta Łodzi, przespacerować przez Park Piłsudskiego na miejsce dawnego lunaparku i przekonać się, czy rzeczywiście plac jest taki „ach i och”.

Drodzy i szanowni „Czytacze” tej opowieści – JEST! Jest nawet lepszy niż słyszeliśmy!

Na ogromnym obszarze poustawiano bardzo zmyślne, solidne i estetyczne urządzenia do zabawy: tyrolki, wahadła, ścianki wspinaczkowe, przeplotnie, huśtawki, równoważnie… Po prostu raj dla wszystkich młodych ludzi spragnionych ruchu na świeżym powietrzu i fizycznych wyzwań.

Absolutnie i zupełnie szczerze polecamy wszystkim dzieciom Strefę Wypoczynku, Rekreacji i Animacji w Łodzi ( bo tak oficjalnie nazywa się najwspanialszy plac zabaw jaki do tej pory widzieliśmy).

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! Call Now Button
Na górę strony