Opublikowane przez data:

W świątecznych nastrojach

Święta Bożego Narodzenia i powitanie Nowego Roku już za nami. Był to inny niż zwykle czas, który z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci. Pomimo, iż spędzony w mniejszym gronie z uwagi na obostrzenia przywołuje miłe wspomnienia. To wyjątkowe święta, które dają nam ogromną radość i siłę, którą staramy się przenieść na cały kolejny rok.


I choć nauczyliśmy się żyć w tych trudnych czasach, to jednak bardzo tęsknimy za normalnością. Domy Kultury Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w czasie pandemii wciąż dbają o uczestników zajęć, dlatego swoją działalność prowadzą w sieci. W takiej formie odbywały się wszelkie bożonarodzeniowe wydarzenia.

W okresie przedświątecznym na facebookowej grupie eSDeKa-mila soliści z trzech Domów Kultury Spółdzielni, stworzyli magiczną atmosferę śpiewając znane i lubiane kolędy.

W świąteczno – noworocznej atmosferze Domy Kultury Spółdzielni obchodziły Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pomimo, iż niemożliwe było zorganizowanie uroczystości, wnukowie nie zapomnieli o święcie i specjalnie na tę okazję przygotowali piękne medale. Swoje siły połączyły dzieci z Teatrzyku Młodego Aktora oraz z Pracowni Malarstwa i Rysunku. Dzięki temu ukochani dziadkowie zostali odznaczeni pomysłowymi, bardzo ciekawymi, ale przede wszystkim przepełnionymi miłością medalami.

W Nowym Roku pamiętajmy przede wszystkim, by dbać o zdrowie. W tym trudnym czasie jest to szczególnie ważne. Pomogą w tym zajęcia sportowe prowadzone on-line przez instruktorów z Domów Kultury Spółdzielni. Wszystkich chętnych do aktywnego spędzania czasu zapraszamy na grupę eSDeKa-mila prowadzoną na facebooku. Tam Kamila, Monika, Olga i Ela zgodnie z przedstawionym harmonogramem proponują szereg ciekawych ćwiczeń, które z pewnością nie tylko wzmocnią organizm, ale również pozwolą zrelaksować się.

Przypominamy o prowadzonej akcji ,,Pomoc dla seniora’’, podczas której pracownicy Domów Kultury Spółdzielni pomagają w załatwianiu spraw urzędowych oraz udzielają wsparcia psychologicznego poprzez rozmowę telefoniczną. Pomagają również przy zakupie produktów codziennej potrzeby i leków, które dostarczają pod wskazany adres. Wystarczy zadzwonić pod wybrany numer telefonu: 42 215 78 56 508 352 324 508 352 291 668 836 770.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! Call Now Button
Na górę strony