Opublikowane przez data:

Wspomnienia z wakacji – Akcja „Lato 2013”

Akcja „Lato 2013” już za nami. Działo się dużo, wiele miejsc odwiedziliśmy. Oto kilka z nich. Byliśmy na basenach SOL PARK w Kleszczowie i odkrytych basenach w Zduńskiej Woli.

Odwiedziliśmy „Wioskę słowiańską” w której było malowanie twarzy, strzelanie z łuku, warsztaty manualne – wyrób biżuterii, pieczenie podpłomyków, ognisko z kiełbaskami.

Wybraliśmy się do Piotrkowa Trybunalskiego – „Szkło Dekor”, zapoznaliśmy się z technologią rękodzielniczą produkcji bogato dekorowanych, szklanych ozdób choinkowych (z możliwością ewentualnego zakupu). Zwiedzaliśmy Zamek i spacerowaliśmy po Piotrkowie.

W Teatrze Piccolo w Łodzi poszukiwaliśmy „Skarbu kapitana Haka”. Przedstawienie interaktywne dla dzieci. Bawiliśmy się wybornie.

Odwiedziliśmy Ochotniczą Straż Pożarną ul. Jutrzkowicka i Komendę Powiatową Policji ul. Żeromskiego w Pabianicach.

Zwiedzaliśmy skansen militarny w Łodzi.

Spotkaliśmy się z pracownikami Ośrodka Działań Ekologicznych „ŹRÓDŁA” w Łodzi. Półkoloniści zostali badaczami przyrody. Na zakończenie dzieci wykonały ekologiczne pocztówki.

Jeszcze długo by opowiadać, gdzie byliśmy i co zobaczyliśmy. Pozostały wspomnienia, zdjęcia, prace plastyczne półkolonistów.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! Call Now Button
Na górę strony