Harmonogram odczytów podzielników ciepła w 2014 roku.
Administracja nr 1 | Administracja nr 2 | Administracja nr 3 | Administracja nr 4 | Administracja nr 5
Administracja nr 1
I termin odczytów podzielników |
Lp. |
Adres |
I termin |
godz. |
1. |
Dąbrowskiego 30 |
04-06-2014 |
1400 – 2030 |
2. |
Dąbrowskiego 33-37 |
04-06-2014 |
1600– 2030 |
3. |
Dąbrowskiego 34 |
05-06-2014 |
1400 – 2030 |
4. |
Dąbrowskiego 50 |
23-05-2014 |
1600 – 2030 |
5. |
Dąbrowskiego 51 |
28-05-2014 |
1400 – 2030 |
6. |
Kochanowskiego 3-9 |
09-06-2014 |
1600 – 2030 |
7. |
Kochanowskiego 13 |
06-06-2014 |
1400 – 2030 |
8. |
Łaska 40 |
02-06-2014 |
1600 – 2030 |
9. |
Łaska 42 |
03-06-2014 |
1400 – 2030 |
10. |
Łaska 44 |
03-06-2014 |
1600 – 2030 |
11. |
Łaska 90 |
05-05-2014 |
1400 – 2030 |
12. |
Łaska 92 |
06-05-2014 |
1400 – 2030 |
13. |
Łaska 94 |
07-05-2014 |
1400 – 2030 |
14. |
Łaska 96 |
08-05-2014 |
1400 – 2030 |
15. |
Moniuszki 77-81 |
06-06-2014 |
1600 – 2030 |
16. |
Moniuszki 83-87 |
05-06-2014 |
1600 – 2030 |
17. |
Moniuszki 105 |
30-05-2014 |
1600 – 2030 |
18. |
Moniuszki 114 |
20-05-2014 |
1400 – 2030 |
19. |
Moniuszki 118-120 |
21-05-2014 |
1700 – 2030 |
20. |
Moniuszki 157 |
12-05-2014 |
1600 – 2030 |
21. |
Niecała 1 |
21-05-2014 |
1300 – 2030 |
22. |
Niecała 3 |
21-05-2014 |
1500 – 2030 |
23. |
Ostatnia 3-7 |
23-05-2014 |
00 – 2030 |
24. |
Ostatnia 10 |
26-05-2014 |
1600 – 2030 |
25. |
Ostatnia 12 |
27-05-2014 |
1600 – 2030 |
26. |
Ostatnia 16 |
23-05-2014 |
1600 – 2030 |
27. |
Ostatnia 18 |
30-05-2014 |
1400 – 2030 |
28. |
Śniadeckiego 2 |
19-05-2014 |
1600 – 2030 |
29. |
Śniadeckiego 4 |
20-05-2014 |
1600 – 2030 |
30. |
Tkacka 6-8 |
03-06-2014 |
1800 – 2030 |
31. |
Tkacka 20-22 |
04-06-2014 |
1800 – 2030 |
32. |
Toruńska 13 |
28-05-2014 |
1600 – 2030 |
33. |
Toruńska 14 |
28-05-2014 |
1600 – 2030 |
34. |
Toruńska 15 |
29-05-2014 |
1600 – 2030 |
35. |
Toruńska 16 |
29-05-2014 |
1800 – 2030 |
36. |
Toruńska 18 |
29-05-2014 |
1400 – 2030 |
37. |
Wiejska 20 |
09-05-2014 |
1600 – 2030 |
38. |
Wiejska 22 |
12-05-2014 |
1600 – 2030 |
39. |
Wiejska 30 |
12-05-2014 |
1400 – 2030 |
40. |
Wiejska 7 |
09-05-2014 |
1400 – 2030 |
41. |
Wiejska 9 |
09-05-2014 |
1400 – 2030 |
42. |
Wileńska 35 |
22-05-2014 |
1400 – 2030 |
43. |
Wileńska 39 |
22-05-2014 |
1600 – 2030 |
44. |
Wileńska 45a |
19-05-2014 |
1600 – 2030 |
45. |
Wileńska 49 |
15-05-2014 |
1600 – 2030 |
46. |
Wileńska 51 |
15-05-2014 |
1400 – 2030 |
47. |
Wileńska 53 |
16-05-2014 |
1400 – 2030 |
48. |
Wileńska 55 |
16-05-2014 |
1600 – 2030 |
49. |
Wileńska 57 |
19-05-2014 |
1400 – 2030 |
50. |
Wileńska 59 |
14-05-2014 |
1600 – 2030 |
51. |
Wileńska 63 |
13-05-2014 |
1600 – 2030 |
52. |
Wileńska 65 |
13-05-2014 |
1400 – 2030 |
53. |
Wileńska 67 |
14-05-2014 |
1400 – 2030 |
II termin odczytów podzielników |
Lp. |
Adres |
II termin |
godz. |
1. |
Dąbrowskiego 30 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
2. |
Dąbrowskiego 33-37 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
3. |
Dąbrowskiego 34 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
4. |
Dąbrowskiego 50 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
5. |
Dąbrowskiego 51 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
6. |
Kochanowskiego 3-9 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
7. |
Kochanowskiego 13 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
8. |
Łaska 40 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
9. |
Łaska 42 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
10. |
Łaska 44 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
11. |
Łaska 90 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
12. |
Łaska 92 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
13. |
Łaska 94 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
14. |
Łaska 96 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
15. |
Moniuszki 77-81 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
16. |
Moniuszki 83-87 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
17. |
Moniuszki 105 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
18. |
Moniuszki 114 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
19. |
Moniuszki 118-120 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
20. |
Moniuszki 157 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
21. |
Niecała 1 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
22. |
Niecała 3 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
23. |
Ostatnia 3-7 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
24. |
Ostatnia 10 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
25. |
Ostatnia 12 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
26. |
Ostatnia 16 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
27. |
Ostatnia 18 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
28. |
Śniadeckiego 2 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
29. |
Śniadeckiego 4 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
30. |
Tkacka 6-8 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
31. |
Tkacka 20-22 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
32. |
Toruńska 13 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
33. |
Toruńska 14 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
34. |
Toruńska 15 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
35. |
Toruńska 16 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
36. |
Toruńska 18 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
37. |
Wiejska 20 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
38. |
Wiejska 22 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
39. |
Wiejska 30 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
40. |
Wiejska 7 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
41. |
Wiejska 9 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
42. |
Wileńska 35 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
43. |
Wileńska 39 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
44. |
Wileńska 45a |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
45. |
Wileńska 49 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
46. |
Wileńska 51 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
47. |
Wileńska 53 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
48. |
Wileńska 55 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
49. |
Wileńska 57 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
50. |
Wileńska 59 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
51. |
Wileńska 63 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
52. |
Wileńska 65 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
53. |
Wileńska 67 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
Administracja nr 2
I termin odczytów podzielników |
Lp. |
Adres |
I termin |
godz. |
1. |
Bardowskiego 3 |
16-05-2014 |
1800 – 2030 |
2. |
Bardowskiego 5 |
19-05-2014 |
1400 – 2030 |
3. |
Bardowskiego 8 |
19-05-2014 |
1600 – 2030 |
4. |
Broniewskiego 3 |
27-05-2014 |
1600 – 2030 |
4. |
Broniewskiego 5 |
28-05-2014 |
1600 – 2030 |
5. |
Broniewskiego 7-9 |
29-05-2014 |
1600 – 2030 |
6. |
Cicha 23-25 |
05-05-2014 |
1800 – 2030 |
7. |
Cicha 27 |
06-05-2014 |
1400 – 2030 |
8. |
Cicha 30 |
07-05-2014 |
1400 – 2030 |
9. |
Cicha 32 |
07-05-2014 |
1600 – 2030 |
10. |
Cicha 34, Matejki 49 |
08-05-2014 |
1400 – 2030 |
11. |
Cicha 35 |
06-05-2014 |
1800 – 2030 |
12. |
Cicha 37 |
12-05-2014 |
1600 – 2030 |
13. |
Cicha 39 |
06-05-2014 |
1600 – 2030 |
14. |
Cicha 51 |
14-05-2014 |
1600 – 2030 |
15. |
Cicha 53 |
08-05-2014 |
1600 – 2030 |
16. |
Jana Pawła II 28 |
13-05-2014 |
1600 – 2030 |
17. |
Konopnickiej 45 |
14-05-2014 |
1600 – 2030 |
18. |
Konopnickiej 47 |
15-05-2014 |
1400 – 2030 |
19. |
Konopnickiej 49 |
15-05-2014 |
1600 – 2030 |
20. |
Konopnickiej 60-66 |
15-05-2014 |
1800 – 2030 |
21. |
Matejki 37 |
09-05-2014 |
1600 – 2030 |
22. |
Matejki 45-47 |
13-05-2014 |
1600 – 2030 |
23. |
Moniuszki 56-58 |
05-05-2014 |
1400 – 2030 |
24. |
Moniuszki 60-62 |
05-05-2014 |
1600 – 2030 |
25. |
Orla 46-48 |
12-05-2014 |
1600 – 2030 |
26. |
Próżna 4 |
19-05-2014 |
1600 – 2030 |
27. |
Próżna 8 |
20-05-2014 |
1600 – 2030 |
28. |
Sempołowskiej 3 |
16-05-2014 |
1400 – 2030 |
29. |
Sempołowskiej 5 |
16-05-2014 |
1600 – 2030 |
30. |
Skłodowskiej 17 |
30-05-2014 |
1600 – 2030 |
31. |
Skłodowskiej 19 |
02-06-2014 |
1400 – 2030 |
32. |
Św. Jana 29 |
06-06-2014 |
1400 – 2030 |
33. |
Św. Jana 31 |
06-06-2014 |
1400 – 2030 |
34. |
Św. Rocha 5 |
06-06-2014 |
1600 – 2030 |
35. |
Św. Rocha 5a |
06-06-2014 |
1600 – 2030 |
36. |
Trębacka 6 |
21-05-2014 |
1600 – 2030 |
37. |
Trębacka 7 |
20-05-2014 |
1600 – 2030 |
38. |
Trębacka 9 |
21-05-2014 |
1800 – 2030 |
39. |
Trębacka 17 |
21-05-2014 |
1400 – 2030 |
40. |
Wyspiańskiego 1 |
23-05-2014 |
1600 – 2030 |
41. |
Wyspiańskiego 4 |
26-05-2014 |
1600 – 2030 |
42. |
Wyszyńskiego 2 |
22-05-2014 |
1600 – 2030 |
43. |
Wyszyńskiego 3 |
03-06-2014 |
1600 – 2030 |
44. |
Wyszyńskiego 5 |
04-06-2014 |
1400 – 2030 |
45. |
Wyszyńskiego 7 |
04-06-2014 |
1600 – 2030 |
46. |
Wyszyńskiego 8 |
05-06-2014 |
1600 – 2030 |
47. |
Wyszyńskiego 9 |
04-06-2014 |
1600 – 2030 |
48. |
Wyszyńskiego 10 |
05-06-2014 |
1600 – 2030 |
49. |
Zamkowa 18 |
06-06-2014 |
1800 – 2030 |
50. |
Zamkowa 40 |
22-05-2014 |
1400 – 2030 |
51. |
Zamkowa 42 |
22-05-2014 |
1400 – 2030 |
52. |
Zamkowa 44 |
22-05-2014 |
1400 – 2030 |
II termin odczytów podzielników |
Lp. |
Adres |
II termin |
godz. |
1. |
Bardowskiego 3 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
2. |
Bardowskiego 5 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
3. |
Bardowskiego 8 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
4. |
Broniewskiego 3 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
4. |
Broniewskiego 5 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
5. |
Broniewskiego 7-9 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
6. |
Cicha 23-25 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
7. |
Cicha 27 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
8. |
Cicha 30 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
9. |
Cicha 32 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
10. |
Cicha 34, Matejki 49 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
11. |
Cicha 35 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
12. |
Cicha 37 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
13. |
Cicha 39 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
14. |
Cicha 51 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
15. |
Cicha 53 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
16. |
Jana Pawła II 28 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
17. |
Konopnickiej 45 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
18. |
Konopnickiej 47 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
19. |
Konopnickiej 49 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
20. |
Konopnickiej 60-66 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
21. |
Matejki 37 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
22. |
Matejki 45-47 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
23. |
Moniuszki 56-58 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
24. |
Moniuszki 60-62 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
25. |
Orla 46-48 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
26. |
Próżna 4 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
27. |
Próżna 8 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
28. |
Sempołowskiej 3 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
29. |
Sempołowskiej 5 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
30. |
Skłodowskiej 17 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
31. |
Skłodowskiej 19 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
32. |
Św. Jana 29 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
33. |
Św. Jana 31 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
34. |
Św. Rocha 5 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
35. |
Św. Rocha 5a |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
36. |
Trębacka 6 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
37. |
Trębacka 7 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
38. |
Trębacka 9 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
39. |
Trębacka 17 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
40. |
Wyspiańskiego 1 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
41. |
Wyspiańskiego 4 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
42. |
Wyszyńskiego 2 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
43. |
Wyszyńskiego 3 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
44. |
Wyszyńskiego 5 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
45. |
Wyszyńskiego 7 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
46. |
Wyszyńskiego 8 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
47. |
Wyszyńskiego 9 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
48. |
Wyszyńskiego 10 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
49. |
Zamkowa 18 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
50. |
Zamkowa 40 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
51. |
Zamkowa 42 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
52. |
Zamkowa 44 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
Administracja nr 3
I termin odczytów podzielników |
Lp. |
Adres |
I termin |
godz. |
1. |
20 Stycznia 8-10 |
16-05-2014 |
1600 – 2030 |
2. |
20 Stycznia 12 |
16-05-2014 |
1800 – 2030 |
3. |
20 Stycznia 14 |
16-05-2014 |
1600 – 2030 |
4. |
20 Stycznia 16 |
19-05-2014 |
1600 – 2030 |
5. |
20 Stycznia 18 |
19-05-2014 |
1800 – 2030 |
6. |
20 Stycznia 20-22 |
20-05-2014 |
1800 – 2030 |
7. |
20 Stycznia 24 |
20-05-2014 |
1600 – 2030 |
8. |
20 Stycznia 26 |
21-05-2014 |
1600 – 2030 |
9. |
20 Stycznia 28 |
21-05-2014 |
1800 – 2030 |
10. |
20 Stycznia 49-51 |
03-06-2014 |
1600 – 2030 |
11. |
20 Stycznia 53 |
04-06-2014 |
1600 – 2030 |
12. |
3 Maja 3 |
05-05-2014 |
1600 – 2030 |
13. |
3 Maja 4 |
06-05-2014 |
1600 – 2030 |
14. |
3 Maja 5 |
05-05-2014 |
1800 – 2030 |
15. |
3 Maja 6 |
07-05-2014 |
1600 – 2030 |
16. |
3 Maja 8 |
08-05-2014 |
1600 – 2030 |
17. |
Bracka 3-5 |
07-05-2014 |
1600 – 2000 |
18. |
Bracka 6-8 |
05-05-2014 |
1600 – 2030 |
19. |
Bracka 7 |
06-05-2014 |
1800 – 2030 |
20. |
Bracka 9 |
06-05-2014 |
1800 – 2030 |
21. |
Bracka 10-12 |
05-05-2014 |
1800 – 2030 |
22. |
Bracka 11-13 |
08-05-2014 |
1600 – 2000 |
23. |
Bracka 14-16 |
05-05-2014 |
1800 – 2030 |
24. |
Bracka 15-19 |
08-05-2014 |
1800 – 2030 |
25. |
Bracka 21 |
09-05-2014 |
1600 – 2030 |
26. |
Bracka 23 |
09-05-2014 |
1800 – 2030 |
27. |
Bracka 31 |
12-05-2014 |
1600 – 2030 |
28. |
Bracka 33 |
12-05-2014 |
1800 – 2030 |
29. |
Bracka 35 |
13-05-2014 |
1600 – 2030 |
30. |
Bracka 37-39 |
13-05-2014 |
1800 – 2030 |
31. |
Bracka 41-45 |
14-05-2014 |
1600 – 2030 |
32. |
Bracka 50 |
02-06-2014 |
1600 – 2030 |
33. |
Bracka 57 |
16-05-2014 |
1600 – 2030 |
34. |
Bracka 62-64 |
05-06-2014 |
1600 – 2030 |
35. |
Bracka 63-65 |
20-05-2014 |
1600 – 2030 |
36. |
Bracka 69-71 |
06-06-2014 |
1600 – 2030 |
37. |
Bugaj 52-54 |
06-05-2014 |
1600 – 2030 |
38. |
Grota Roweckiego 22 |
15-05-2014 |
1800 – 2030 |
39. |
Gryzla 4 |
30-05-2014 |
1600 – 2030 |
40. |
Gryzla 6 |
29-05-2014 |
1800 – 2030 |
41. |
Gryzla 8 |
02-06-2014 |
1800 – 2030 |
42. |
Gryzla 10-14 |
30-05-2014 |
1800 – 2030 |
43. |
Gryzla 20-22 |
14-05-2014 |
1800 – 2030 |
44. |
Gryzla 24 |
15-05-2014 |
1600 – 2030 |
45. |
Nawrockiego 7A |
14-05-2014 |
1800 – 2030 |
46. |
Nawrockiego 9 |
15-05-2014 |
1800 – 2030 |
47. |
Nawrowckiego 11 |
22-05-2014 |
1600 – 2030 |
48. |
Nawrockiego 22 |
23-05-2014 |
1600 – 2030 |
49. |
Nawrockiego 22a |
26-05-2014 |
1600 – 2030 |
50. |
Nawrockiego 22b |
26-05-2014 |
1800 – 2030 |
51. |
Nawrockiego 28 |
19-05-2014 |
1600 – 2030 |
52. |
Nawrockiego 30 |
19-05-2014 |
1800 – 2030 |
53. |
Piotra Skargi 46-52 |
05-05-2014 |
1600 – 2030 |
54. |
Piotra Skargi 62-68 |
08-05-2014 |
1800 – 2030 |
55. |
Piotra Skargi 69-71 |
09-05-2014 |
1600 – 2030 |
56. |
Piotra Skargi 74 |
09-05-2014 |
1800 – 2030 |
57. |
Piotra Skargi 74a |
12-05-2014 |
1600 – 2030 |
58. |
Piotra Skargi 79 |
15-05-2014 |
1600 – 2030 |
59. |
Piotra Skargi 79a |
26-05-2014 |
1600 – 2030 |
60. |
Piotra Skargi 80 |
14-05-2014 |
1600 – 2030 |
61. |
Piotra Skargi 81 |
23-05-2014 |
1800 – 2030 |
62. |
Warszawska 59a |
13-05-2014 |
1600 – 2030 |
63. |
Żytnia 24 |
27-05-2014 |
1600 – 2030 |
64. |
Żytnia 26-28 |
28-05-2014 |
1600 – 2030 |
65. |
Żytnia 30-32 |
29-05-2014 |
1600 – 2030 |
II termin odczytów podzielników |
Lp. |
Adres |
II termin |
godz. |
1. |
20 Stycznia 8-10 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
2. |
20 Stycznia 12 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
3. |
20 Stycznia 14 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
4. |
20 Stycznia 16 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
5. |
20 Stycznia 18 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
6. |
20 Stycznia 20-22 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
7. |
20 Stycznia 24 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
8. |
20 Stycznia 26 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
9. |
20 Stycznia 28 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
10. |
20 Stycznia 49-51 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
11. |
20 Stycznia 53 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
12. |
3 Maja 3 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
13. |
3 Maja 4 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
14. |
3 Maja 5 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
15. |
3 Maja 6 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
16. |
3 Maja 8 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
17. |
Bracka 3-5 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
18. |
Bracka 6-8 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
19. |
Bracka 7 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
20. |
Bracka 9 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
21. |
Bracka 10-12 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
22. |
Bracka 11-13 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
23. |
Bracka 14-16 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
24. |
Bracka 15-19 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
25. |
Bracka 21 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
26. |
Bracka 23 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
27. |
Bracka 31 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
28. |
Bracka 33 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
29. |
Bracka 35 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
30. |
Bracka 37-39 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
31. |
Bracka 41-45 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
32. |
Bracka 50 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
33. |
Bracka 57 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
34. |
Bracka 62-64 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
35. |
Bracka 63-65 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
36. |
Bracka 69-71 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
37. |
Bugaj 52-54 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
38. |
Grota Roweckiego 22 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
39. |
Gryzla 4 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
40. |
Gryzla 6 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
41. |
Gryzla 8 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
42. |
Gryzla 10-14 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
43. |
Gryzla 20-22 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
44. |
Gryzla 24 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
45. |
Nawrockiego 7A |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
46. |
Nawrockiego 9 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
47. |
Nawrowckiego 11 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
48. |
Nawrockiego 22 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
49. |
Nawrockiego 22a |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
50. |
Nawrockiego 22b |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
51. |
Nawrockiego 28 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
52. |
Nawrockiego 30 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
53. |
Piotra Skargi 46-52 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
54. |
Piotra Skargi 62-68 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
55. |
Piotra Skargi 69-71 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
56. |
Piotra Skargi 74 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
57. |
Piotra Skargi 74a |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
58. |
Piotra Skargi 79 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
59. |
Piotra Skargi 79a |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
60. |
Piotra Skargi 80 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
61. |
Piotra Skargi 81 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
62. |
Warszawska 59a |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
63. |
Żytnia 24 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
64. |
Żytnia 26-28 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
65. |
Żytnia 30-32 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
Administracja nr 4
I termin odczytów podzielników |
Lp. |
Adres |
I termin |
godz. |
1. |
20 Stycznia 62 |
30-05-2014 |
1600 – 2030 |
2. |
20 Stycznia 64 |
30-05-2014 |
1600 – 2030 |
3. |
20 Stycznia 66 |
30-05-2014 |
1800 – 2030 |
4. |
20 Stycznia 72 |
27-05-2014 |
1800 – 2030 |
5. |
20 Stycznia 72a |
28-05-2014 |
1600 – 2030 |
6. |
20 Stycznia 74 |
28-05-2014 |
1800 – 2030 |
7. |
20 Stycznia 83 |
06-06-2014 |
1600 – 2030 |
8. |
20 Stycznia 85 |
20-05-2014 |
1800 – 2030 |
9. |
20 Stycznia 87 |
21-05-2014 |
1600 – 2030 |
10. |
20 Stycznia 89 |
21-05-2014 |
1800 – 2030 |
11. |
20 Stycznia 91 |
21-05-2014 |
1600 – 2030 |
12. |
20 Stycznia 93 |
06-06-2014 |
1800 – 2030 |
13. |
20 Stycznia 95 |
20-05-2014 |
1600 – 2030 |
14. |
Dolna 21a |
05-06-2014 |
1600 – 2030 |
15. |
Dolna 25a |
05-06-2014 |
1800 – 2030 |
16. |
Dolna 27 |
05-06-2014 |
1600 – 2030 |
17. |
Dolna 29 |
04-06-2014 |
1800 – 2030 |
18. |
Dolna 44 |
06-06-2014 |
1600 – 2030 |
19. |
Dolna 46 |
06-06-2014 |
1800 – 2030 |
20. |
Dolna 48 |
06-06-2014 |
1600 – 2030 |
21. |
Grota Roweckiego 23 |
14-05-2014 |
1600 – 2030 |
22. |
Grota Roweckiego 25 |
14-05-2014 |
1800 – 2030 |
23. |
Grota Roweckiego 27 |
15-05-2014 |
1600 – 2030 |
24. |
Grota Roweckiego 29 |
15-05-2014 |
1800 – 2030 |
25. |
Grota Roweckiego 31 |
15-05-2014 |
1600 – 2030 |
26. |
Grota Roweckiego 33 |
16-05-2014 |
1800 – 2030 |
27. |
Grota Roweckiego 35 |
16-05-2014 |
1600 – 2030 |
28. |
Mokra 12 |
19-05-2014 |
1600 – 2030 |
29. |
Mokra 14 |
19-05-2014 |
1800 – 2030 |
30. |
Mokra 16-18 |
20-05-2014 |
1600 – 2030 |
31. |
Mokra 17 |
28-05-2014 |
1600 – 2030 |
32. |
Mokra 19 |
28-05-2014 |
1800 – 2030 |
33. |
Mokra 20-22 |
20-05-2014 |
1800 – 2030 |
34. |
Mokra 21 |
29-05-2014 |
1600 – 2030 |
35. |
Mokra 21a |
29-05-2014 |
1600 – 2030 |
36. |
Mokra 23 |
29-05-2014 |
1800 – 2030 |
37. |
Mokra 24 |
16-05-2014 |
1800 – 2030 |
38. |
Myśliwska 37 |
26-05-2014 |
1600 – 2030 |
39. |
Myśliwska 39 |
26-05-2014 |
1800 – 2030 |
40. |
Myśliwska 41 |
27-05-2014 |
1600 – 2030 |
41. |
Ossowskiego 47-49 |
09-06-2014 |
1600 – 2000 |
42. |
Podleśna 3 |
29-05-2014 |
1600 – 2030 |
43. |
Podleśna 3a |
29-05-2014 |
1800 – 2030 |
44. |
Podleśna 5 |
29-05-2014 |
1600 – 2030 |
45. |
Podleśna 8 |
02-06-2014 |
1600 – 2030 |
46. |
Podleśna 8a |
02-06-2014 |
1600 – 2030 |
47. |
Podleśna 10a |
02-06-2014 |
1800 – 2030 |
48. |
Podleśna 10b |
03-06-2014 |
1600 – 2030 |
49. |
Podleśna 12 |
03-06-2014 |
1800 – 2030 |
50. |
Podleśna 14 |
04-06-2014 |
1600 – 2030 |
51. |
Podleśna 14a |
03-06-2014 |
1600 – 2030 |
52. |
Smugowa 4b |
03-06-2014 |
1600 – 2030 |
53. |
Smugowa 6a |
03-06-2014 |
1800 – 2030 |
54. |
Smugowa 8 |
30-05-2014 |
1600 – 2030 |
55. |
Smugowa 10 |
30-05-2014 |
1800 – 2030 |
56. |
Smugowa 12 |
04-06-2014 |
1800 – 2030 |
57. |
Smugowa 14 |
04-06-2014 |
1600 – 2030 |
58. |
Smugowa 16 |
04-06-2014 |
1600 – 2030 |
59. |
Smugowa 18 |
05-06-2014 |
1600 – 2030 |
60. |
Smugowa 19 |
02-06-2014 |
1600 – 2030 |
61. |
Smugowa 20 |
05-06-2014 |
1800 – 2030 |
62. |
Smugowa 21 |
02-06-2014 |
1800 – 2030 |
63. |
Waltera Janke 1 |
23-05-2014 |
1800 – 2030 |
64. |
Waltera Janke 3 |
23-05-2014 |
1600 – 2030 |
65. |
Waltera Janke 5 |
22-05-2014 |
1800 – 2030 |
66. |
Waltera Janke 7 |
22-05-2014 |
1600 – 2030 |
II termin odczytów podzielników |
Lp. |
Adres |
II termin |
godz. |
1. |
20 Stycznia 62 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
2. |
20 Stycznia 64 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
3. |
20 Stycznia 66 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
4. |
20 Stycznia 72 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
5. |
20 Stycznia 72a |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
6. |
20 Stycznia 74 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
7. |
20 Stycznia 83 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
8. |
20 Stycznia 85 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
9. |
20 Stycznia 87 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
10. |
20 Stycznia 89 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
11. |
20 Stycznia 91 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
12. |
20 Stycznia 93 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
13. |
20 Stycznia 95 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
14. |
Dolna 21a |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
15. |
Dolna 25a |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
16. |
Dolna 27 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
17. |
Dolna 29 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
18. |
Dolna 44 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
19. |
Dolna 46 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
20. |
Dolna 48 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
21. |
Grota Roweckiego 23 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
22. |
Grota Roweckiego 25 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
23. |
Grota Roweckiego 27 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
24. |
Grota Roweckiego 29 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
25. |
Grota Roweckiego 31 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
26. |
Grota Roweckiego 33 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
27. |
Grota Roweckiego 35 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
28. |
Mokra 12 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
29. |
Mokra 14 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
30. |
Mokra 16-18 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
31. |
Mokra 17 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
32. |
Mokra 19 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
33. |
Mokra 20-22 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
34. |
Mokra 21 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
35. |
Mokra 21a |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
36. |
Mokra 23 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
37. |
Mokra 24 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
38. |
Myśliwska 37 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
39. |
Myśliwska 39 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
40. |
Myśliwska 41 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
41. |
Ossowskiego 47-49 |
11-06-2014 |
1600 – 2000 |
42. |
Podleśna 3 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
43. |
Podleśna 3a |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
44. |
Podleśna 5 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
45. |
Podleśna 8 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
46. |
Podleśna 8a |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
47. |
Podleśna 10a |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
48. |
Podleśna 10b |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
49. |
Podleśna 12 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
50. |
Podleśna 14 |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
51. |
Podleśna 14a |
11-06-2014 |
1600 – 1900 |
52. |
Smugowa 4b |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
53. |
Smugowa 6a |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
54. |
Smugowa 8 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
55. |
Smugowa 10 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
56. |
Smugowa 12 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
57. |
Smugowa 14 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
58. |
Smugowa 16 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
59. |
Smugowa 18 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
60. |
Smugowa 19 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
61. |
Smugowa 20 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
62. |
Smugowa 21 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
63. |
Waltera Janke 1 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
64. |
Waltera Janke 3 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
65. |
Waltera Janke 5 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
66. |
Waltera Janke 7 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
Administracja nr 5
I termin odczytów podzielników |
Lp. |
Adres |
I termin |
godz. |
1. |
Bugaj 56 |
21-05-2014 |
1600 – 2030 |
2. |
Bugaj 62 |
21-05-2014 |
1800 – 2030 |
3. |
Bugaj 64 |
22-05-2014 |
1600 – 2030 |
4. |
Bugaj 66 |
26-05-2014 |
1600 – 2030 |
5. |
Bugaj 68 |
27-05-2014 |
1600 – 2030 |
6. |
Bugaj 70 |
28-05-2014 |
1600 – 2030 |
7. |
Bugaj 72 |
08-05-2014 |
1600 – 2030 |
8. |
Bugaj 74 |
08-05-2014 |
1800 – 2030 |
9. |
Bugaj 78 |
06-05-2014 |
1800 – 2030 |
10. |
Bugaj 80 |
07-05-2014 |
1600 – 2030 |
11. |
Bugaj 82 |
07-05-2014 |
1800 – 2030 |
12. |
Bugaj 84 |
05-05-2014 |
1600 – 2030 |
13. |
Bugaj 86 |
05-05-2014 |
1800 – 2030 |
14. |
Bugaj 88 |
02-06-2014 |
1600 – 2030 |
15. |
Bugaj 90 |
02-06-2014 |
1800 – 2030 |
16. |
Bugaj 92 |
03-06-2014 |
1600 – 2030 |
17. |
Bugaj 94 |
30-05-2014 |
1600 – 2030 |
18. |
Bugaj 96 |
30-05-2014 |
1800 – 2030 |
19. |
Drewnowska 26-28 |
22-05-2014 |
1800 – 2030 |
20. |
Drewnowska 30-32 |
23-05-2014 |
1600 – 2030 |
21. |
Drewnowska 43-45 |
22-05-2014 |
1600 – 2030 |
22. |
Drewnowska 47 |
23-05-2014 |
1800 – 2030 |
23. |
Gawrońska 2 |
03-06-2014 |
1800 – 2030 |
24. |
Gawrońska 4 |
04-06-2014 |
1600 – 2030 |
25. |
Gawrońska 6 |
05-06-2014 |
1600 – 2030 |
26. |
Gawrońska 8 |
06-06-2014 |
1600 – 2030 |
27. |
Gawrońska 10 |
06-05-2014 |
1600 – 2030 |
28. |
Grota Roweckiego 9 |
22-05-2014 |
1800 – 2030 |
29. |
Grota Roweckiego 11 |
23-05-2014 |
1600 – 2030 |
30. |
Grota Roweckiego 13 |
29-05-2014 |
1600 – 2030 |
31. |
Grota Roweckiego 17 |
09-05-2014 |
1600 – 2030 |
32. |
Grota Roweckiego 19 |
12-05-2014 |
1600 – 2030 |
33. |
Grota Roweckiego 21 |
13-05-2014 |
1600 – 2030 |
34. |
Mokra 3 |
21-05-2014 |
1600 – 2030 |
35. |
Mokra 5 |
21-05-2014 |
1800 – 2030 |
36. |
Mokra 9 |
21-05-2014 |
1600 – 2030 |
37. |
Mokra 11 |
26-05-2014 |
1600 – 2030 |
38. |
Mokra 11a |
26-05-2014 |
1800 – 2030 |
39. |
Mokra 13 |
27-05-2014 |
1600 – 2030 |
40. |
Mokra 13a |
27-05-2014 |
1800 – 2030 |
41. |
Popławska 28 |
07-05-2014 |
1600 – 2030 |
42. |
Popławska 30-38 |
12-05-2014 |
1600 – 2030 |
43. |
Popławska 40 |
12-05-2014 |
1800 – 2030 |
44. |
Smugowa 33 |
16-05-2014 |
1800 – 2030 |
45. |
Smugowa 35 |
16-05-2014 |
1600 – 2030 |
46. |
Smugowa 37 |
19-05-2014 |
1600 – 2030 |
47. |
Wajsówny 1 |
06-05-2014 |
1800 – 2030 |
48. |
Wajsówny 3 |
07-05-2014 |
1600 – 2030 |
49. |
Wajsówny 4 |
06-05-2014 |
1600 – 2030 |
50. |
Wajsówny 5 |
07-05-2014 |
1800 – 2030 |
51. |
Wajsówny 6 |
14-05-2014 |
1600 – 2030 |
52. |
Wajsówny 7 |
08-05-2014 |
1600 – 2030 |
53. |
Wajsówny 8 |
19-05-2014 |
1600 – 2030 |
54. |
Wajsówny 9 |
08-05-2014 |
1800 – 2030 |
55. |
Wajsówny 11 |
09-05-2014 |
1800 – 2030 |
56. |
Wajsówny 15 |
09-05-2014 |
1600 – 2030 |
57. |
Wajsówny 21 |
14-05-2014 |
1800 – 2030 |
58. |
Wajsówny 23 |
15-05-2014 |
1600 – 2030 |
59. |
Wajsówny 25 |
15-05-2014 |
1800 – 2030 |
60. |
Wajsówny 27 |
19-05-2014 |
1800 – 2030 |
61. |
Waltera Janke 44 |
16-05-2014 |
1600 – 2030 |
62. |
Waltera Janke 46 |
13-05-2014 |
1600 – 2030 |
63. |
Waltera Janke 48 |
13-05-2014 |
1800 – 2030 |
64. |
Waltera Janke 50 |
13-05-2014 |
1600 – 2030 |
65. |
Waltera Janke 52 |
05-05-2014 |
1600 – 2030 |
66. |
Waltera Janke 56 |
05-05-2014 |
1800 – 2030 |
67. |
Waltera Janke 58 |
05-05-2014 |
1600 – 2030 |
II termin odczytów podzielników |
Lp. |
Adres |
II termin |
godz. |
1. |
Bugaj 56 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
2. |
Bugaj 62 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
3. |
Bugaj 64 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
4. |
Bugaj 66 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
5. |
Bugaj 68 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
6. |
Bugaj 70 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
7. |
Bugaj 72 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
8. |
Bugaj 74 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
9. |
Bugaj 78 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
10. |
Bugaj 80 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
11. |
Bugaj 82 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
12. |
Bugaj 84 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
13. |
Bugaj 86 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
14. |
Bugaj 88 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
15. |
Bugaj 90 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
16. |
Bugaj 92 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
17. |
Bugaj 94 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
18. |
Bugaj 96 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
19. |
Drewnowska 26-28 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
20. |
Drewnowska 30-32 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
21. |
Drewnowska 43-45 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
22. |
Drewnowska 47 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
23. |
Gawrońska 2 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
24. |
Gawrońska 4 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
25. |
Gawrońska 6 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
26. |
Gawrońska 8 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
27. |
Gawrońska 10 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
28. |
Grota Roweckiego 9 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
29. |
Grota Roweckiego 11 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
30. |
Grota Roweckiego 13 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
31. |
Grota Roweckiego 17 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
32. |
Grota Roweckiego 19 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
33. |
Grota Roweckiego 21 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
34. |
Mokra 3 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
35. |
Mokra 5 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
36. |
Mokra 9 |
09-06-2014 |
1600 – 1900 |
37. |
Mokra 11 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
38. |
Mokra 11a |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
39. |
Mokra 13 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
40. |
Mokra 13a |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
41. |
Popławska 28 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
42. |
Popławska 30-38 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
43. |
Popławska 40 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
44. |
Smugowa 33 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
45. |
Smugowa 35 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
46. |
Smugowa 37 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
47. |
Wajsówny 1 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
48. |
Wajsówny 3 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
49. |
Wajsówny 4 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
50. |
Wajsówny 5 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
51. |
Wajsówny 6 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
52. |
Wajsówny 7 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
53. |
Wajsówny 8 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
54. |
Wajsówny 9 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
55. |
Wajsówny 11 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
56. |
Wajsówny 15 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
57. |
Wajsówny 21 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
58. |
Wajsówny 23 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
59. |
Wajsówny 25 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
60. |
Wajsówny 27 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
61. |
Waltera Janke 44 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
62. |
Waltera Janke 46 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
63. |
Waltera Janke 48 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
64. |
Waltera Janke 50 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
65. |
Waltera Janke 52 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
66. |
Waltera Janke 56 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |
67. |
Waltera Janke 58 |
10-06-2014 |
1600 – 1900 |