Opublikowane przez data:

Informacja dla Mieszkańców Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej

W związku z zakwalifikowaniem od dnia 17.10.2020 r. powiatu pabianickiego w obszarze zakażeń w tzw. strefie czerwonej, w której występują określone obostrzenia, w tym zamknięcie siłowni, od dnia 19.10.2020 r. do odwołania zawiesza się wszelkiego rodzaju zajęcia fitness prowadzone we wszystkich trzech Domach Kultury Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej, tj:

– Domu Kultury „Barak” przy ul. Brackiej 27A,
– Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Orlej 45-47,
– Osiedlowym Domu Kultury przy ul. łaskiej 46-48.

Zarząd
Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Opublikowane przez data:

Informacja dla wszystkich Mieszkańców Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej dotycząca rozliczenia ciepła za sezon grzewczy 2019/2020

Szanowni Państwo z uwagi na ograniczenia w pracy, które dotykają wszystkie przedsiębiorstwa w naszym kraju z przykrością informujemy, że z powodu wirusa SARS-CoV-2, który objął już swoim zasięgiem cały kraj w bieżącym roku nie będziemy organizowali „Gorącego tygodnia” w naszej Spółdzielni. Prosimy, apelujemy do Państwa abyście dla Waszego bezpieczeństwa, wszelkie sprawy w tym związane z rozliczeniem ciepła starali się załatwiać poprzez kontakt drogą telefoniczną lub za pośrednictwem korespondencji elektronicznej, czy też listownej.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż odczyty podzielników ciepła zostały dokonane w miesiącu lipcu 2020, czyli zgodnie z terminem, ale w firmie która dokonuje rozliczenia wystąpiły duże kadrowo-organizacyjne ograniczenia w pracy spowodowane oczywiście wirusem SARS-CoV-2, kwarantannami pracowników i zakażeniami. Dlatego same rozliczenia zostaną Państwu dostarczone najwcześniej w drugiej połowie listopada 2020.

Liczymy, iż zrozumieją Państwo powód opóźnienia, który w niczym nie zmienia żadnych wzajemnych rozliczeń Państwa z PSM i ZEC.
Żywimy nadzieję, że wirus pozwoli nam, pracownikom PSM dalej pracować i nie zdziesiątkuje nas, jak inne przedsiębiorstwa. Czego Państwu i Nam wszystkim życzymy.

Z życzeniami zdrowia,
Zarząd Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Opublikowane przez data:

Prośba do Mieszkańców Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Prośba do Mieszkańców
Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej

W związku z powiększającym się obszarem, na którym występują zakażenia wirusem SARS-CoV-2, obejmującym swoim zakresem również powiat pabianicki i miasto Pabianice, prosimy Mieszkańców zasobów Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej o zastanowienie się, czy osobista wizyta w siedzibach Spółdzielni jest konieczna. Prosimy o wybieranie zdalnej metody załatwiania spraw w Spółdzielni, tj. poprzez kontakt drogą telefoniczną lub za pośrednictwem korespondencji elektronicznej bądź listownej.

Wszelkie niezbędne numery telefonów znajdują się na stronie internetowej Spółdzielni psm-pabianice.pl w zakładce „Kontakt” oraz w gablotach informacyjnych znajdujących się w każdej klatce schodowej.

Zachowując wspólnie powyższe zasady oraz stosując szczególne środki ostrożności i reżim sanitarny, możemy przyczynić się do ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się epidemii.

Zarząd
Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Opublikowane przez data:

Włączenie ogrzewania w budynkach PSM

Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa nie chcąc dopuścić do nadmiernego wychłodzenia mieszkań, co mogłoby być przyczyną ewentualnych przeziębień i chorób na grypę, informuje mieszkańców, że rozpoczyna sukcesywne włączanie centralnego ogrzewania w budynkach już w piątek 25 września 2020 r.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! Call Now Button
Na górę strony