Opublikowane przez data:

I tak ćwiczymy!

Gorąco zapraszamy Spółdzielców do grupy na Facebooku
pn.: „eSDeKa-mila”.
 

Jest to grupa stworzona przez instruktorkę fitnessu ze Spółdzielczego Domu Kultury po to, by zmotywować, wszystkich siedzących w blokach, do odrobiny codziennego ruchu.
Zasady są takie: grupowicze o określonej godzinie, podawanej w poście, uczestniczą w ćwiczeniach prowadzonych przez instruktora„na żywo”. Zajęcia odbywają się codziennie, oprócz niedziel, najczęściej o godz. 19:30. Do wyboru mamy naprzemiennie:

  • wzmacnianie mięśni posturalnych,
  • „uda, biodra, pośladki”,
  • gimnastykę odchudzającą,

więc każdy może wybrać coś dla siebie.

Zajęcia, oprócz tego co oczywiste, czyli poprawy kondycji i wzmocnienia, oferują możliwość oderwania się od codziennych problemów. Wspólne ćwiczenia, pokonywanie fizycznych trudności czy wylewanie potu stwarza poczucie łączności i bliskości z innymi uczestnikami. Domowe osamotnienie i klaustrofobiczne poczucie zamknięcia zanika poprawiając nastrój, również w późniejszym czasie. Zmniejszają się problemy ze snem. Niebagatelna też, szczególnie w dzisiejszych czasach, jest poprawa odporności, którą nabywa się poprzez regularne treningi.

Z tych właśnie powodów warto dołączyć do facebook’owej rodziny eSDeKowiczów.

Jak to zrobić?

Przede wszystkim trzeba mieć (lub założyć) konto na FB. Odnaleźć w wyszukiwarce nazwę grupy i poprosić o przyjęcie. I to tyle!
Nie jest to zbyt skomplikowany proces, więc wierzymy, że uda się każdej zainteresowanej osobie.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! Call Now Button
Na górę strony