Opublikowane przez data:

Magia w Spółdzielczym Domu Kultury

1) W Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Orla MAGIA. Każda osoba znajdzie coś dla siebie. Gimnastyka usprawniająca znana także jako gimnastyka ogólnokondycyjna to propozycja dla osób w każdym wieku. Bez względu na to, czy zmagacie się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi, czy po prostu chcecie popracować nad swoją sprawnością. Chcecie się poruszać i spędzić czas w fantastycznym towarzystwie. ZAPRASZAMY.
Wtorki godz – 16:30 i czwartki godz – 17:00

2) Zajęcia step – aerobik czyli wchodzenie na step to nie tylko sposób na schudnięcie i rzeźbę sylwetki – to także skuteczne wzmocnienie i poprawienie rzeźby mięśni nóg, pośladków, ud i łydek. Ćwiczenia na stepie są również idealne do treningów cardio – podczas jednej sesji aerobiku na stepie można spokojnie spalić około 600 kcal. Jakie ćwiczenia można wykonywać na stepie? Przyjdź i przekonaj się sam. ZAPRASZAMY
Wtorki godz 18:00 i czwartki godz 18:00

3) Już dziś serdecznie zapraszamy na MARATON DANCE – SALSATION, który odbędzie się 01.04.2023 r. …i to nie Prima Aprilis. W rytmach gorącej muzyki zaczynamy równo o godz. 11-00. Zakończenie planujemy w chwili ile nam sił starczy, ale nie później niż godz.14:00.
Salsation to połączenie treningu funkcjonalnego i różnych stylów tanecznych pochodzących z najgorętszych stron świata – salsy, reggae, samby, flamenco i wielu innych. Salsation ma na celu nie tylko rozruszać ciało, ale także zrelaksować umysł i poradzić sobie z nagromadzonym stresem.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! Call Now Button
Na górę strony