Opublikowane przez data:

Występ solistki, Dzień seniora i „Święto Niepodległości” w ODK

17 października na scenie Osiedlowego Domu Kultury przy ul. Łaskiej wystąpiła nasza solistka Alicja Wibig. Swoim wspaniałym występem i pogodnym usposobieniem oczarowała wszystkich obecnych na sali gości. Wśród zaśpiewanych przez artystkę piosenek znalazły się m.in. „Być kobietą”, „Gdzie jesteś dziewczyno”, „Czy pamiętasz tamte chwile”, „Miłość to nie zabawa”, „Niech żyje bal”.

W programie znalazło się również miejsce na duet Alicji Wibig zraz z solistą Ryszardem Grzelczakiem, który wyśpiewał utwór pt. „Wciąż w moich snach”.

Artystka zauroczyła wszystkich nie tylko śpiewem, ale i wspaniałym tańcem i pięknymi kreacjami.

         24 października obchodziliśmy „Dzień Seniora” w Klubie Seniora „Brzoza”.

W tym szczególnym dla Seniorów dniu wśród gości zaproszonych nie mogło zabraknąć Prezydenta Miasta Pabianic Grzegorza Mackiewicza, Przewodniczącego Rady Miejskiej Andrzeja Żeligowskiego. Gościliśmy również przedstawicieli PSM Ewę Kędzierską i Edwarda Rogalewicza, przedstawicieli Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz zaprzyjaźnione Kluby Seniora. Zespół Wokalny „Pod Brzozami” jak zawsze stanął na wysokości zadania i swoim występem wprowadził nas w wyjątkowy nastrój. Usłyszeliśmy m.in. utwory: Kochana uwierz mi”, „Miłość nie zna granic”, „Pamiętam Ciebie” czy „A słońce sobie lśni”. Po zakończeniu występu seniorzy przyjęli życzenia oraz kwiaty od gości.

Program przygotował instruktor Marek Koszada.

         7 listopada obchodziliśmy w Klubie Seniora uroczystość z okazji „Święta Niepodległości”. Na tę wyjątkową okoliczność Zespół Wokalny „Pod Brzozami” przygotował wzruszający montaż słowno-muzyczny. Wśród wyśpiewanych utworów usłyszeliśmy m.in. „Hej strzelcy”, „Jak to na wojence ładnie”, „Tam w Żuławskim Dworku”, Na scenie nie mogło zabraknąć również solistów Gabrieli Gruszki, Alicji Wibig i Ryszarda Grzelczaka, którzy zaśpiewali kolejno „Gdzie są kwiaty z tamtych lat”, „Czerwone maki na Monte Casino” i „Rozszumiały się wierzby płaczące”. Między utwory wplecione zostały wiersze o tematyce niepodległościowej.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! Call Now Button
Na górę strony