Opublikowane przez data:

Zajęcia w Nowym Roku w ODK

Okres świąteczny już dawno za nami a więc najwyższa pora by wraz z Nowym Rokiem ruszyć do przodu. Zbędne kilogramy, których w okresie świątecznym niejednemu z nas przybyło, czas się pozbyć jak najszybciej. Nie ma na to lepszego sposobu niż aktywne spędzanie wolnego czasu. A jeśli dorzucimy do tego radosną, skoczną muzykę, wesołe towarzystwo i doskonałą Panią Instruktor – efekt murowany. Na zajęciach każdy znajdzie coś dla siebie. Grupa I pod czujnym okiem instruktorki rozciągnie swoje mięśnie, wzmocni stawy i kręgosłup. Zajęcia grupy II dedykowane są wszystkim tym, którzy nie boją się zmęczyć i liczą na szybsze efekty w spalaniu kalorii. Jeśli jest jeszcze ktoś, kto nie zdecydował się na aktywne spędzanie czasu wolnego, zachęcamy.

Po świątecznej przerwie ruszyły również spotkania w Klubie Seniora „Brzoza”. Pierwsze w nowym roku miało charakter organizacyjny. Nowy Zarząd Klubu Seniora przedstawił sprawozdania z dotychczasowej działalności. Część formalną zakończono lampką szampana dla wszystkich uczestników spotkania. W ten sposób uczczono wejście w Nowy Rok.

W grudniu w Galerii ODK mogliśmy oglądać wyjątkowe prace autorstwa Barbary Goss. Pani Basia od wielu lat należy do grupy fotograficznej działającej przy Osiedlowym Domu Kultury. Po okiem instruktora Krzysztofa Dumki szlifuje swój talent. Autorka dała się poznać jako osoba wrażliwa na piękno czego wyrazem są liczne fotografie przedstawiające naturę w całej okazałości. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem a my z niecierpliwością czekamy na kolejne.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! Call Now Button
Na górę strony