Opublikowane przez data:

Czas przedświąteczny w ODK

Czas przedświąteczny to jeden z milszych momentów, na który czekamy przez cały rok. W tym wyjątkowym okresie zwalniamy tempa, zaczynamy uważniej rozglądać się wokół nas, stajemy się wrażliwsi na problemy innych ludzi. Znacznie częściej się uśmiechamy a nasz optymizm udziela się wszystkim dookoła.

Przykładem tego mogą być cotygodniowe spotkania Klubu Seniora „BRZOZA”, które od lat cieszą się dużą popularnością.

W iście świąteczny nastrój na Spotkaniu Mikołajkowym wprowadził nas Zespół Wokalny „Pod Brzozami”, który dał nam przedsmak świątecznego występu. Natomiast Marek Koszada przygotował dla uczestników spotkania wspaniały quizz o Świętym Mikołaju. Na zakończenie wielką niespodziankę i radość sprawił gościom nie kto inny tylko sam Święty, który postanowił tego dnia osobiście rozdać wszystkim słodycze. I jak tu go nie kochać 🙂

W wyjątkowej atmosferze odbyło się również Spotkanie Wigilijne w Klubie Seniora „Brzoza”. Zarówno Zespół Wokalny jak i Soliści, pod czujnym okiem Marka Koszady przygotowali wspaniały program muzyczny, w którym nie mogło zabraknąć wspólnego kolędowania. Część artystyczną zakończył poczęstunek poprzedzony życzeniami i łamaniem się opłatkiem.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! Call Now Button
Na górę strony