Opublikowane przez data:

Spokojna gimnastyka i zajęcia fotograficzne w ODK

Święta, święta i….. No właśnie – co po świętach? Od pierwszego stycznia zapewne większość z nas wkroczyła w Nowy Rok z nowymi postanowieniami. Tylko od nas zależy czy skończy się jedynie na planowaniu zmian, czy może uda nam się wcielić w życie kilka nowych pomysłów.

A jakie to mogą być pomysły? Wszystkim tym ,którzy lubią poćwiczyć w dobrym towarzystwie z przyjemną muzyką w tle dedykowane są nasze zajęcia sportowe. Zapraszamy na spokojną gimnastykę lub trening wytrzymałościowy do naszej instruktorki – Agnieszki. Zajęcia łączą ze sobą możliwość zgubienia paru zbędnych kilogramów (szczególnie „poświątecznych” :-)), poprawę kondycji i samopoczucia, ale również poszerzenie kręgu znajomych. Zapraszamy nie tylko panie, ale i panów. Jak widać nawet nasz Prezydent nie stroni od odrobiny dawki pozytywnej energii zaczerpniętej z ćwiczeń.

A może jesteście Państwo miłośnikami sztuki? Zapraszamy zatem na zajęcia fotograficzne do Osiedlowego Domu Kultury przy ul. Łaskiej. To właśnie tu, pod czujnym okiem instruktora, możecie poznać tajniki fotografii cyfrowej, ale nie tylko. Na zajęciach dowiecie się jak szlifować swoje umiejętności w tej dziedzinie. Może na następnej wystawie to Wasze zdjęcia będą zdobiły Galerię ODK? A tymczasem do 17 lutego zapraszamy do oglądania obecnej wystawy fotograficznej pt. „Poszukiwania”. Autorami zdjęć są: Aldona Sobczyk, Alicja Kalamańska, Irena Maciejewska, Agnieszka Jerzak, Iwona Michalak, Małgorzata Szynka, Aleksandra Janeta, Sukeina Al-Hasani, Robert Hanczka, Krzysztof Korczak, Tomasz Danka, Janusz Śmiałowski oraz Krzysztof Dumka.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! Call Now Button
Na górę strony